OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Подлога за фитнес и јога

Оваа гумирана подлога ќе ви овозможи да ги правите вашите фитнес или јога вежби во вашиот дом, во парк, во теретана или каде и да посакате. Лесно се завиткува во ролна,... Прочитај повеќе

890 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Циклама

  • Циклама
  • Розева
  • Лаванда
  • Зелена
  • Сина
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Подлога за фитнес и јога-1Нема инфорамции

Оваа гумирана подлога ќе ви овозможи да ги правите вашите фитнес или јога вежби во вашиот дом, во парк, во теретана или каде и да посакате. Лесно се завиткува во ролна, не зафаќа воопшто простор и е лесно пренослива.

Должина: 173 сантиметри
Ширина: 61 сантиметар
Дебелина: 4 милиметри

Боја

Циклама, Розева, Лаванда, Зелена, Сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Подлога за фитнес и јога

Циклама
Циклама
890 ден 399 ден