OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%

Ортопедски влошки за рамни стапала

Easy Step е сензационален производ кој им помогна и го олесни страдањето на многу возрасни и деца кои имаат проблем со рамни стапала.

Овие фантастични влошки за нозе служат за поддршка на вашите нозе ослободувајќи притисок и обезбедуваат дополнителна поддршка и удобност при носење.

Стоењето и одењето неколку часа може да предизвика силно оптоварување на стапалото и да предизвика силна болка. Но, со помош на подвлошките Easy Step, болката ќе исчезне за рекордно кратко време. Покрај намалувањето на притисокот во стапалата, овој револуционерен производ го подига и лакот на стапалото, што има многу позитивно влијание врз ублажувањето и елиминирањето на болката во нозете, колената и грбот.

Ако се чувствувате уморни и повеќе не можете да ја толерирате болката, третирајте ги уморните нозе со рамни влошки за стапалата и ослободете ги од стресот. Многу светски ортопеди и киропрактичари ги препорачуваат не само на возрасните, туку и на децата кои го имаат овој проблем.

Easy step се направени во универзална големина и целосно одговараат и на мажи и на жени. Може да се носат во патики, чевли, боси, флип апостолки и високи потпетици. Тие се одржуваат многу лесно: потребно е само да ги миете со топла вода и детергент / сапун на рацете.

Состав: полиестер, пена од неопрен, сунѓер

Ако ве вознемируваат проблеми и имате постојана болка поради спуштени стапала, не чекајте уште еден момент. Нарачајте рамни влошки Easy Step сега по специјална цена и ослободете ги нозете од непријатен притисок!


399 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Ортопедски влошки за рамни стапала

  399 ден 99 ден