OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-50%

Мултифункционална фитнес справа Power Pro Trainer

Power Trainer Pro е вашата нова справа за вежбање во домот, возможувајќи ви да тренирате со уште поголема ефикасност. Power Pro Trainer е способен за зајакнување, тонирање на бицепс, трицепс, градите,... Прочитај повеќе

1,590 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра powerproНема инфорамции

Power Trainer Pro е вашата нова справа за вежбање во домот, возможувајќи ви да тренирате со уште поголема ефикасност.

Power Pro Trainer е способен за зајакнување, тонирање на бицепс, трицепс, градите, грбот, рамената и стомачните мускули, горниот и долниот дел на грбот, со различни повлекувања, склекови и зафати.

Без оглед на нивото на вашата физичка подготвеност, справата за вежбање Power Trainer Pro ќе ви овозможи да го замените секојдневното одење на теретана со едноставно вежбање во удобноста на вашиот дом.

Сега можете лесно и без да излезете од дома да го направите вашето тело силно, витко - онака како што отсекогаш сте сонувале да го видите.

 

  • Лесен за употреба и поставување
  • Одличен за секое фитнес ниво
  • Ви овозможува да правите различни вежби со што ќе активирате широк спектар на мускулни групи
  • Совршен за секоја фитнес програма
  • Пренослив, може да го понесете со вас било каде
  • Безбеден за вежбање на грбот и зглобовите
  • Компактен и лесен
  • За мажи и жени од сите возрасти
  • Дизајниран специјално за губење на маснотии и зголемено тонирање на мускулите во задникот и бутовите
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мултифункционална фитнес справа Power Pro Trainer

1,590 ден 799 ден