OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-60%

Маица за потење машка - Hot Shaper

Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во што е се крие тајната на маицата Neotex? Тајната е во спецјиалниот материјал... Прочитај повеќе

990 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Големина: S

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XXXL
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Slim & Fit Hot Shaper-01mНема инфорамции
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време.

Во што е се крие тајната на маицата Neotex? Тајната е во спецјиалниот материјал Neotex кој ја зголемува температурата на телото и прави да се потите 4 пати повеќе од обично, исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во вашето тело!

Се' што треба е да ја носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности, итн.

Neotex материјалот е толку мек и лесен така маицата да можете да ја носите под вашата гардероба без да се забележува воопшто. Голема придобивка е тоа што додека се потите од надворешната страна не се забележува, бидејќи Neotex материјалот да излезе од другата страна.

Составот на маицата Neotex е 30% полиестер, 40 % неопрен и 30% најлон.


Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Маица за потење машка - Hot Shaper

990 ден 399 ден