OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-91%Продадено

Galaxy - Спортски хеланки

Материјал: 80% Вискоза + 20% Еластин
Боја: Микс

Приближете и се на Вселената со овие необични хеланки со принт на ѕвездени системи. Меѓуѕвездената прашина ги краси овие меки хеланки, давајќи им интересен експлозивен шарм. Искомбинирајте ги со црна, сива или розева маичка и спремете се за вежбање.

Хеланките се состојат од 80% вискоза, што значи дека вискозна органска течност се користи за да се направи мек материјал, кој дозволува на кожата да дише и овозможува хеланките да бидат пријатни за телото. Текстурата на вискозата е слична како памук и доловува свилен изглед.

999 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: Ѕ/M

  • Ѕ/M
  • L

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Големина

Ѕ/M, L

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата