OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Работно биро со полици Nest

Дополнете го Вашиот работен простор со новото практично и супер модерно работно биро со полици Nest. Работната површина секогаш треба да биде средена и со обезбедена голема површина специјално за Вашиот лаптоп,... Прочитај повеќе

10,990 ден 7,680 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра rabotno-biro-so-policiНема инфорамции

Дополнете го Вашиот работен простор со новото практично и супер модерно работно биро со полици Nest.

Работната површина секогаш треба да биде средена и со обезбедена голема површина специјално за Вашиот лаптоп, документи, помошна ламба, декоративно цвеќе, фотографија и сл.

Сето тоа можете да го имате благодарение на оваа иновативно и практично работно биро и неколкуте полици што Ви овозможува голема работна површина за да ги собере сите потребни работи, плус полици кои ќе Ви послужат како дополнителен простор за складирање на најразновидни работи.

Бирото е изработено од високо квалитетно дрво, што овозможува долготрајност, стабилност, квалитет и издржливост.

Дизајнот е специфичен и уникатен, кој дава дополнителна убавина и естетика на целата соба.

*Исто така бирото е одличен избор како работна површина во секоја детска соба, каде што се пишуваат домашни задачи и на детето му е потребен посебен дел специјално за неговите потреби, или како работна површина како целина во канцелариски простор.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Работно биро со полици Nest

10,990 ден 7,680 ден