OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-10%

Повеќенаменски плакар BF111

Димензии: 78.5x77x30cm Длабочина на пластичните корпи: 10cm Плакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Корпите и шините... Прочитај повеќе

4,190 ден 3,790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MK12-02-01Нема инфорамции
  • Димензии: 78.5x77x30cm
  • Длабочина на пластичните корпи: 10cm
  • Плакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
  • Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.
  • Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставвите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Повеќенаменски плакар BF111

4,190 ден 3,790 ден