OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Полица за книги со вградена фиока

Скоро во секој дом има книги, а тие се едни од проблематичните предмети затоа што  во најголем дел од случаите се големи и зафаќаат премногу простор. Затоа е потребно посебно место... Прочитај повеќе

2,390 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра polica-za-knigi-so-vgradena-fiokaНема инфорамции

Скоро во секој дом има книги, а тие се едни од проблематичните предмети затоа што  во најголем дел од случаите се големи и зафаќаат премногу простор. Затоа е потребно посебно место во домот што ќе биде резервирано само за нив.

Со помош на иновативната и уникатна полица за книги, ќе можете со голема леснотија да ги  поставите сите книги на потребното  место без притоа да се грижите дали тие се големи или мали и колку простор ќе зафаќаат. Оваа полица е специјално дизајнирана да одговори на сите Ваши потреби, Ваше е само да и го најдете идеалното место во домот и да ја поставите.

Дизајнот е уникатен и наликува на разгрането дрво, а воедно кога ќе ја поставите во просторијата, таа добива дополнителна доза на елегантност и префинетост. Со помош на уникатниот  и едноставен дизајн, ќе можете да ја поставите во било каков амбиент, а таа совршено ќе се вклопи во истиот.

Одлична е за поставување во дневниот престој каде што го поминувате поголемиот дел од денот, во работната соба како дополнително место за Вашите книги и документи, во детската соба на Вашето дете, па дури и во отворен простор како балкон или градина.

Димензии на полицата за книги: 148x37x18cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Полица за книги со вградена фиока

2,390 ден