OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

Полица со метална конструкција MK02

Декоративна полица со метална конструкција MK02Полицата е изработена од 1-ва класа иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на... Прочитај повеќе

2,490 ден 1,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MK15-05-02Нема инфорамции
Декоративна полица со метална конструкција MK02
Полицата е изработена од 1-ва класа иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.
Металната конструкција е изработена од цврсти профили, со долгогодишна отпорност на корозирање или промена на бојата. 
Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации.  
Димензии:
Ширина: 66 cm
Длабочина: 34 cm
Висина: 85 cm
Ширина на полицата: 66 cm
Длабочина на полицата: 30 cm
Растојание на полиците: 33 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Полица со метална конструкција MK02

2,490 ден 1,990 ден