OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-23%

Mасичка со метална конструкција MK22-02-02

Димензии: 60x43cmКонструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.Горната плоча е произведенa со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC... Прочитај повеќе

2,590 ден 1,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MK22-02-02Нема инфорамции

Димензии: 60x43cm
Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.
Горната плоча е произведенa со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
Торбата на наткасната е изработена од квалитетна ткаенина и може да се пере.
Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Mасичка со метална конструкција MK22-02-02

2,590 ден 1,999 ден