OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Клуб масичка на две нивоа- бела

Уникатна и практична клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент и за најразлични цели. Масата е во форма на круг и е составена од две нивоа на кои... Прочитај повеќе

2,790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра klub-masicka-na-dve-nivoa-belaНема инфорамции

Уникатна и практична клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент и за најразлични цели.

Масата е во форма на круг и е составена од две нивоа на кои ќе можете да поставувате најразлични работи. Издржлива е, исто така издржува висок степен на топлина и е многу лесна за одржување. 

Ќе можете да и го најдете идеалното место каде и да посакате во Вашиот современ и модерен дом. Таа совршено ќе се вклопи и ќе додаде дополнителен степен на мода и елеганција во просторијата а и воедно ќе биде одлично место за поставување на омилените украси, фотографии или пак цвеќиња. Одлична е за во дневниот престој каде го поминувате поголемиот дел од денот, како помошна масичка до Вашиот кревет во спалната соба, детската соба или работната соба. Исто така можете да ја вклопите и во отворен амбиент како балкон или градина.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Клуб масичка на две нивоа- бела

2,790 ден