OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Биро со метална конструкција BF49

Димензии: 60x120cm Висина: 75cm 2 отворени полици за складирање од десната страна Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили. Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица... Прочитај повеќе

3,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра BF49 BlackНема инфорамции
  • Димензии: 60x120cm
  • Висина: 75cm
  • 2 отворени полици за складирање од десната страна
  • Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.
  • Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
  • Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Биро со метална конструкција BF49

3,490 ден