OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-37%

Биро BF46

Димензии: 60х105х70cm Ногарки изработени од 100% природно дрво, кои можете да ги користите безбедно многу години. Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има... Прочитај повеќе

2,490 ден 1,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра BF46Нема инфорамции
  • Димензии: 60х105х70cm
  • Ногарки изработени од 100% природно дрво, кои можете да ги користите безбедно многу години.
  • Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
  • Рабовите на иверицата се обложени со 0.8mm ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.
  • Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  • Се монтира со рачно зашрафување на ногарките за горната плоча без потреба од дополнителен алат.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Биро BF46

2,490 ден 1,590 ден