OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-11%

Сет од 3 маси BF69

Ногарки изработени од 100% природно дрво, кои можете да ги користите безбедно многу години. Горните плочи се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European... Прочитај повеќе

1,990 ден 1,790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра BF66 BeigeНема инфорамции
  • Ногарки изработени од 100% природно дрво, кои можете да ги користите безбедно многу години.
  • Горните плочи се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
  • Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.
  • Се монтира со рачно зашрафување на ногарките за горната плоча без потреба од дополнителен алат.

Димензии: Ø35x47cm | Ø35x49cm | Ø35x51cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Сет од 3 маси BF69

1,990 ден 1,790 ден