OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kallax - Полица со 4 прегради

Код на производ: 202.758.14 - бела Код на производ:603.245.20 - избелен даб Карактеристики на производот   > Материјал: медијапан  > Боја: бела  > Макс. оптоварување / полица: 13 кгДимензии на производот:   >... Прочитај повеќе

3,580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бела

  • Бела
  • избелен даб
3,580 ден
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 202.758.14Нема инфорамции
Код на производ: 202.758.14 - бела
Код на производ:603.245.20 - избелен даб
Карактеристики на производот 
  > Материјал: медијапан
  > Боја: бела
  > Макс. оптоварување / полица: 13 кг

Димензии на производот:
  > Ширина: 77 см
  > Длабочина: 39 см
  > Висина: 77 см

Димензии на пакување:
  > Должина: 81 см
  > Ширина: 41 см
  > Висина: 19 см
  > Бруто тежина: 19,00 кг
Број на пакување: 1
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
Боја

Бела, избелен даб

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kallax - Полица со 4 прегради

Бела
Бела
3,580 ден