OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Jall - Сушара за облека

Код на производ: 802.428.92 Карактеристики на производот  > Материјал:  метал > Боја: белаДимензии на производот:  > Должина: 79 см > Ширина: 40 см > Висина: 82 см Димензии на пакетот:  > Должина: 113 см > Ширина: 39... Прочитај повеќе

700 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 802.428.92Нема инфорамции
Код на производ: 802.428.92
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал
 > Боја: бела

Димензии на производот:
 > Должина: 79 см
 > Ширина: 40 см
 > Висина: 82 см

Димензии на пакетот:
 > Должина: 113 см
 > Ширина: 39 см
 > Висина: 3 см
 > Бруто Тежина: 1,53 кг
Број на пакување: 1
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Jall - Сушара за облека

700 ден