OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Jall - Платнена корпа за алишта

Код на производ: 701.189.68 Карактеристики на производот: > Материјал:  метал,  100% полиестер > Боја: белаДимензии на производот:  > Должина: 41 см > Ширина: 43 см > Висина: 64 см > Волумен: 70 л Димензии на пакетот:  >... Прочитај повеќе

470 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 701.189.68Нема инфорамции
Код на производ: 701.189.68
Карактеристики на производот:
 > Материјал:  метал,  100% полиестер
 > Боја: бела

Димензии на производот:
 > Должина: 41 см
 > Ширина: 43 см
 > Висина: 64 см
 > Волумен: 70 л

Димензии на пакетот:
 > Должина: 76 см
 > Ширина: 44 см
 > Висина: 2 см
 > Бруто Тежина: 0,74 кг
Број на пакување: 1
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Jall - Платнена корпа за алишта

470 ден