OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Hyllis - Метална полица

Код на производ: 002.785.78 Карактеристики на производот  > Материјал:  метал > Мах. оптоварување на рафт: 25 кгДимензии на производот:  > Ширина: 60 ​​см > Длабочина: 27 см > Висина: 140 см Димензии на пакување: > Должина: 141... Прочитај повеќе

1,790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 002.785.78Нема инфорамции
Код на производ: 002.785.78
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал
 > Мах. оптоварување на рафт: 25 кг

Димензии на производот:
 > Ширина: 60 ​​см
 > Длабочина: 27 см
 > Висина: 140 см

Димензии на пакување:
 > Должина: 141 см
 > Ширина: 29 см
 > Висина: 4 см
 > Бруто Тежина: 5,93 кг
Број на пакување: 1
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Hyllis - Метална полица

1,790 ден