OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Gunde - Столица на преклоп

Карактеристики на производот   > Материјал: галванизиран челик, ПВЦ  > Боја: бела   >Тестирано со: 100 kg  *погоден за надворешна употреба  Димензии на производот:  > Ширина: 41 cm  > Длабочина: 45 cm... Прочитај повеќе

870 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бела 602.177.99

 • Бела 602.177.99
 • Црна 002.177.97
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 602.177.99Нема инфорамции
Карактеристики на производот 
  > Материјал: галванизиран челик, ПВЦ
  > Боја: бела
  >Тестирано со: 100 kg
 *погоден за надворешна употреба 
Димензии на производот:
 •  > Ширина: 41 cm
 •  > Длабочина: 45 cm
 •  > Висина: 78 cm
 •  > Седиште, ширина: 37 cm
 •  > Седиште, длабочина: 34 cm
 •  > Седиште, висина: 45 cm
Димензии на пакувањето:  
 • Должина: 90 cm
 • Ширина: 42 cm
 • Висина: 6 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 2.86  kg

Шифри:

- Црна: 002.177.97

- Бела: 602.177.99

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  

Боја

Бела 602.177.99, Црна 002.177.97

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Gunde - Столица на преклоп

Бела 602.177.99
Бела 602.177.99
870 ден