OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Gladom - Клуб маса со послужавник ЦРНА

Код на производ: 504.119.90 Карактеристики на производот:> Материјал: челик> Боја: црна Димензии на производот:> Висина: 53 см> Дијаметар: 45 смДимензии на пакетот > Должина: 54 см> Ширина: 51 см> Висина: 4 смБруто... Прочитај повеќе

1,730 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 504.119.90Нема инфорамции
Код на производ: 504.119.90
Карактеристики на производот:
> Материјал: челик
> Боја: црна
Димензии на производот:
> Висина: 53 см
> Дијаметар: 45 см

Димензии на пакетот
> Должина: 54 см
> Ширина: 51 см
> Висина: 4 см
Бруто тежина: 3,64 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Gladom - Клуб маса со послужавник ЦРНА

1,730 ден