OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Fullen - Шкафче за лавабо

Карактеристики на производот  > Материјал:  Иверка > Боја: бела Димензии на производот:  Длабочина: 35 cm  Ширина: 60 cm Висина: 55 cm Димензии на пакувањето:  Длабочина: 62cm  Ширина: 36cm Висина: 8cm Број пакети: 1... Прочитај повеќе

2,180 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 701.890.22Нема инфорамции

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  Иверка
 > Боја: бела

Димензии на производот:

  •  Длабочина: 35 cm
  •  Ширина: 60 cm
  • Висина: 55 cm

Димензии на пакувањето:

  •  Длабочина: 62cm
  •  Ширина: 36cm
  • Висина: 8cm
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 8.50 kg
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Fullen - Шкафче за лавабо

2,180 ден