OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Franklin - Висока столица на преклоп

Код на продукт:   704.048.75 - БелаКод на продукт:    504.064.65 - Црна Карактеристики на производот:> Материјал: челик, пластика > Боја: бела* тестиран со 100 кг* погоден за шанк со висина 90 смДимензии на... Прочитај повеќе

3,260 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бела 704.048.75

  • Бела 704.048.75
  • Црна 504.064.65
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 704.048.75Нема инфорамции

Код на продукт:   704.048.75 - Бела
Код на продукт:    504.064.65 - Црна

Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, пластика 
> Боја: бела
* тестиран со 100 кг
* погоден за шанк со висина 90 см

Димензии на производот:
> Ширина: 50 см
> Длабочина: 44 см
> Висина: 95 см
> Седалка, ширина: 34 см
> Седалка, длабочина: 34 см
> Седалка, висина: 63 см 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 110 см
> Ширина: 52 см
> Висина: 13 см
Бруто тежина: 5.49 кг 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  

Боја

Бела 704.048.75, Црна 504.064.65

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Franklin - Висока столица на преклоп

Бела 704.048.75
Бела 704.048.75
3,260 ден