OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Frack - Огледало

Код на производ:380.062.00 Карактеристики на производот:Материјал: Нерѓосувачки челикБрој на пакување: 1 Димензии на производот:  > Дијаметар: 17 см Димензии на пакување: > Должина: 21 см > Ширина: 19 см > Висина: 4 см > Бруто Тежина:... Прочитај повеќе

580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 380.062.00Нема инфорамции
Код на производ:380.062.00
Карактеристики на производот:
Материјал: Нерѓосувачки челик
Број на пакување: 1 

Димензии на производот:
 > Дијаметар: 17 см

Димензии на пакување:
 > Должина: 21 см
 > Ширина: 19 см
 > Висина: 4 см
 > Бруто Тежина: 0,75 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Frack - Огледало

580 ден