OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Finnby - Полица

Код на производ:  102.611.29 Карактеристики на производот:> Материјал: иверица> Боја: црнаДимензии на производот: > Ширина: 60см> Висина: 180см  > Длабочина: 24см Димензии на пакувањето > Должина: 183см> Ширина: 27см> Висина: 7смБруто тежина: 19.20кг  Број на... Прочитај повеќе

3,260 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 102.611.29Нема инфорамции
Код на производ:  102.611.29

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: црна

Димензии на производот:
> Ширина: 60см
> Висина: 180см 
> Длабочина: 24см

Димензии на пакувањето
> Должина: 183см
> Ширина: 27см
> Висина: 7см
Бруто тежина: 19.20кг 
Број на пакети: 1

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Finnby - Полица

3,260 ден