OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Fejka - Вештачко цвеќе во саксија

Код на производ:803.952.91 Карактеристики на производот:> Материјал: ПВЦ> Боја: бела Димензии на производот: > Саксија дијаметар: 6см> Височина: 14см  Димензии на пакувањето > Должина: 15см> Дијаметар: 12смБруто тежина: 0.04 кг  Број на пакување:... Прочитај повеќе

210 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 803.952.91Нема инфорамции
Код на производ:803.952.91

Карактеристики на производот:
> Материјал: ПВЦ
> Боја: бела 

Димензии на производот:
> Саксија дијаметар: 6см
> Височина: 14см 

Димензии на пакувањето
> Должина: 15см
> Дијаметар: 12см
Бруто тежина: 0.04 кг 
Број на пакување: 1

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Fejka - Вештачко цвеќе во саксија

210 ден