OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Ekrar - Закачалка

Код на производ:104.155.94 Карактеристики на производот  > Материјал:  челик > Боја: белаДимензии на производот  > Длабочина: 63 см > Ширина: 63 см > Висина: 169см Димензии на пакување > Должина: 100см > Ширина: 17см > Висина: 7смБруто Тежина: 1,34... Прочитај повеќе

1,960 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 104.155.94Нема инфорамции
Код на производ:104.155.94
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  челик
 > Боја: бела

Димензии на производот
 > Длабочина: 63 см
 > Ширина: 63 см
 > Висина: 169см

Димензии на пакување
 > Должина: 100см
 > Ширина: 17см
 > Висина: 7см
Бруто Тежина: 1,34 кг
Број на пакување: 1
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Ekrar - Закачалка

1,960 ден