OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Detolf - Стаклена витрина

Код на производ:802.691.22 Карактеристики на производот  > Материјал:  иверка, стакло > Боја: бела > Макс. оптоварување / полица: 3,50 кгДимензии на производот > Ширина: 43 см > Длабочина: 37 см > Висина: 163 смДимензии на пакување Број... Прочитај повеќе

6,100 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 802.691.22Нема инфорамции
Код на производ:802.691.22
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  иверка, стакло
 > Боја: бела
 > Макс. оптоварување / полица: 3,50 кг

Димензии на производот
 > Ширина: 43 см
 > Длабочина: 37 см
 > Висина: 163 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
 > Должина: 162 см
 > Ширина: 40 см
 > Висина: 5 см
 > Бруто Тежина: 20,30 кг

Број на пакување: 2
 > Должина: 165 см
 > Ширина: 36 см
 > Висина: 4 см
 > Бруто Тежина: 16,80 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Detolf - Стаклена витрина

6,100 ден