OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Dagotto - Потпирач за нозе

Код на производ:402.409.89 Карактеристики на производот  > Материјал: ПВЦ / челик > Боја: црнаДимензии на производот: > Ширина: 49 cm> Ширина:  38 cm> Висина: 15 cm Димензии на пакувањето: > Должина: 49 cm> Ширина: 38... Прочитај повеќе

1,160 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 402.409.89Нема инфорамции

Код на производ:402.409.89

Карактеристики на производот 
 > Материјал: ПВЦ / челик
 > Боја: црна

Димензии на производот:
> Ширина: 49 cm
> Ширина:  38 cm
> Висина: 15 cm 

Димензии на пакувањето: 
> Должина: 49 cm
> Ширина: 38 cm
> Висина: 4 cm

Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 1,51 kg
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Dagotto - Потпирач за нозе

1,160 ден