OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Brusali - Биро 90x52x73 cm

Код на производ:404.397.63 Карактеристики на производот  > Материјал: медијапан / иверица > Боја:  белаДимензии на производот: > Ширина: 90 cm> Длабочина:  52 cm> Висина: 73 cm Димензии на пакувањето: > Должина: 94 cm > Ширина: 53... Прочитај повеќе

5,120 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 404.397.63Нема инфорамции
Код на производ:404.397.63

Карактеристики на производот 
 > Материјал: медијапан / иверица
 > Боја:  бела

Димензии на производот:
> Ширина: 90 cm
> Длабочина:  52 cm
> Висина: 73 cm 

Димензии на пакувањето: 
> Должина: 94 cm
 > Ширина: 53 cm
> Висина: 9 cm

Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 22.45 kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Brusali - Биро 90x52x73 cm

5,120 ден