OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Bolmen - Столче

Код на производ:602.651.63 Број пакети: 1Бруто тежина на пакувањето: 0.93 kg Карактеристики на производот:Материјал: пластика, гума Боја: бела Димензии на производот:Должина: 44cm Ширина: 35cm Висина: 25cm Максимална тежина: 150kg. Димензии на... Прочитај повеќе

580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 602.651.63Нема инфорамции
Код на производ:602.651.63
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 0.93 kg

Карактеристики на производот:
Материјал: пластика, гума
Боја: бела
Димензии на производот:
Должина: 44cm
Ширина: 35cm
Висина: 25cm
Максимална тежина: 150kg.
Димензии на пакувањето:
Должина: 44cm
Ширина: 35cm
Висина: 26cm

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Bolmen - Столче

580 ден