OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea BEKVAM Рафт за зачини

Код на производ:204.871.75 Карактеристики на производот:> Материјал: јасика> Боја: светло кафеавоДимензии на производот:> Ширина: 40 см> Длабочина: 10 см> Висина: 9 см Димензии на пакетот: > Должина: 41 см> Ширина: 11... Прочитај повеќе

540 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 204.871.75Нема инфорамции
Код на производ:204.871.75
Карактеристики на производот:
> Материјал: јасика
> Боја: светло кафеаво

Димензии на производот:
> Ширина: 40 см
> Длабочина: 10 см
> Висина: 9 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 41 см
> Ширина: 11 см
> Висина: 3 см
Бруто тежина: 0,53 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea BEKVAM Рафт за зачини

540 ден