OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Askholmen - Ѕидна маса со 2 стола на расклопување за надворешна употреба

Код на производ:191.779.18 Карактеристики на производот  > Материјал: багремово дрво > Боја:  кафеаваВклучени производи:> ASKHOLMEN ѕидна маса (80321021) - 1бр> ASKHOLMEN стол на раслопување (50240031) - 2брДимензии на производот:ASKHOLMEN ѕидна маса (80321021)> Должина:... Прочитај повеќе

6,810 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 191.779.18Нема инфорамции
Код на производ:191.779.18
Карактеристики на производот 
 > Материјал: багремово дрво
 > Боја:  кафеава

Вклучени производи:
> ASKHOLMEN ѕидна маса (80321021) - 1бр
> ASKHOLMEN стол на раслопување (50240031) - 2бр

Димензии на производот:

ASKHOLMEN ѕидна маса (80321021)
> Должина: 70 cm
> Ширина: 44 cm
> Висина: 71 cm

ASKHOLMEN стол на раслопување (50240031)
> Ширина: 36 cm
> Длабочина: 49 cm
> Висина: 87 cm
> Седло, ширина: 36 cm
> Седло, длабочина: 30 cm
> Седло, висина: 46 cm

Димензии на пакувањето:

ASKHOLMEN ѕидна маса (80321021)
> Должина: 72 cm
> Ширина: 66 cm
> Висина: 6 cm
Бруто тежина на пакувањето: 5,70 kg

ASKHOLMEN стол на раслопување (50240031)
> Должина: 108 cm
> Ширина: 61 cm
> Висина: 7 cm
Бруто тежина на пакувањето: 4.50 kg
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Askholmen - Ѕидна маса со 2 стола на расклопување за надворешна употреба

6,810 ден