OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Askholmen - Маса со 2 стола за надворешна употреба

Код на производ:299.300.59 Карактеристики на производот  > Материјал: багремово дрво > Боја:  кафенa Димензии на производот: ASKHOLMEN маса на расклопување 62x60см, багрем ( 60240035) - 1 бр. > Должина: 62 cm  > Ширина:... Прочитај повеќе

7,090 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 299.300.59Нема инфорамции
Код на производ:299.300.59
Карактеристики на производот 
 > Материјал: багремово дрво
 > Боја:  кафенa

 • Димензии на производот:
ASKHOLMEN маса на расклопување 62x60см, багрем ( 60240035) - 1 бр.
 • > Должина: 62 cm
 •  > Ширина: 60 cm
 •  > Висина: 73  cm

ASKHOLMEN стол на расклопување, багрем/челик (  50240031 ) - 2 бр.
 • > Ширина: 36 cm
 • > Длабочина: 49 cm
 •  > Висина: 87 cm
 •  > Седло, ширина: 36 cm
 •  > Седло, длабочина: 30 cm
   > Седло, висина: 46 cm

Број пакети: 3
 • Димензии на пакувањето:  
 • ASKHOLMEN маса на расклопување 62x60см, багрем (  60240035 ) - 1 бр.
 •  > Должина: 108cm
 •  > Ширина: 61 cm
 •  > Висина: 7 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 6.30kg

ASKHOLMEN стол на расклопување, багрем (  50240031 ) - 2 бр.
 • Димензии на пакувањето: 
 •  > Должина: 108 cm
 •  > Ширина: 61 cm
 •  > Висина: 7 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 4.50 kg

 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Askholmen - Маса со 2 стола за надворешна употреба

7,090 ден