OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Askholmen Маса на расклопување за надоворешна употреба

Код на производ:103.378.17 Карактеристики на производот  > Материјал: багремово дрво > Боја:  кафеаваДимензии на производот: ASKHOLMEN маса на расклопување 112x62см, багрем ( 10337817 ) - 1 бр.> Должина: 112 cm> Ширина: 62 cm>... Прочитај повеќе

4,800 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 103.378.17Нема инфорамции
Код на производ:103.378.17

Карактеристики на производот 
 > Материјал: багремово дрво
 > Боја:  кафеава

Димензии на производот:
ASKHOLMEN маса на расклопување 112x62см, багрем ( 10337817 ) - 1 бр.
> Должина: 112 cm
> Ширина: 62 cm
> Висина: 73  cm

Број пакети: 1
Димензии на пакувањето:  
ASKHOLMEN маса на расклопување 112x62см, багрем ( 10337817 ) - 1 бр.
> Должина: 108cm
> Ширина: 61 cm
> Висина: 7 cm
Бруто тежина на пакувањето: 6.30kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Askholmen Маса на расклопување за надоворешна употреба

4,800 ден