OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Askholmen - Маса на расклопување + стол

Код на производ:291.334.05 Карактеристики на производот  > Материјал: багремово дрво > Боја:  кафенa Димензии на производот: ASKHOLMEN маса на расклопување, багрем ( 40444972 ) - 1 бр. > Должина: 70 cm  > Ширина: 44... Прочитај повеќе

4,910 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 291.334.05Нема инфорамции
Код на производ:291.334.05
Карактеристики на производот 
 > Материјал: багремово дрво
 > Боја:  кафенa

 • Димензии на производот:
ASKHOLMEN маса на расклопување, багрем ( 40444972 ) - 1 бр.
 • > Должина: 70 cm
 •  > Ширина: 44 cm
 •  > Висина: 71 cm

ASKHOLMEN стол на расклопување, багрем/челик (  50240031 )  - 1 бр.
 • > Ширина: 36 cm
 • > Длабочина: 49 cm
 •  > Висина: 87 cm
 •  > Седло, ширина: 36 cm
 •  > Седло, длабочина: 30 cm
   > Седло, висина: 46 cm

Број пакети: 2
 • Димензии на пакувањето:  
 • ASKHOLMEN маса на расклопување, багрем (  40444972 ) - 1 бр.
 •  > Должина: 72 cm
 •  > Ширина: 66 cm
 •  > Висина: 6 cm
Бруто тежина на пакувањето: 5,70 kg

ASKHOLMEN стол на расклопување, багрем/челик (  50240031 )  - 1 бр.
 •  > Должина: 108 cm
 •  > Ширина: 61 cm
 •  > Висина: 7 cm
Бруто тежина на пакувањето: 4.50 kg
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Askholmen - Маса на расклопување + стол

4,910 ден