OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Arstid - Ѕидна ламба

Код на производ: 60163876 Карактеристики на производот  > Материјал:  метал, 100% полиестер > Боја: сиво / белаДимензии на производот  > Длабочина: 38 см > Абажур, дијаметар: 16 см > Кабел, должина: 2,5 m Димензии на пакување... Прочитај повеќе

1,790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 60163876Нема инфорамции
Код на производ: 60163876
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал, 100% полиестер
 > Боја: сиво / бела

Димензии на производот
 > Длабочина: 38 см
 > Абажур, дијаметар: 16 см
 > Кабел, должина: 2,5 m

Димензии на пакување
 > Должина: 27 см
 > Ширина: 15 см
 > Висина: 15 см 
 > Бруто Тежина: 0,66 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Arstid - Ѕидна ламба

1,790 ден