OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Antilop - Бебешки стол за хранење

Код на производ: 29067293Карактеристики на производот:   > Материјал: метал, пластика  > Боја: белаДимензии на производот   > Ширина: 58 см  > Длабочина: 62 см  > Висина: 90 смВклучени производи  > ANTILOP Табла... Прочитај повеќе

1,960 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 290.672.93Нема инфорамции
Код на производ: 29067293
Карактеристики на производот: 
  > Материјал: метал, пластика
  > Боја: бела

Димензии на производот
  > Ширина: 58 см
  > Длабочина: 62 см
  > Висина: 90 см

Вклучени производи
  > ANTILOP Табла за столче за хранење (40076093)
  > ANTILOP седло за столче за хранење (70279942) 
  > ANTILOP ногатки за столче за хранење, 4 бр (80279946) 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Antilop - Бебешки стол за хранење

1,960 ден