OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Alseda - Табуретка

Код на производ:200.339.19 Карактеристики на производот:> Материјал: листови од банана, челик> Боја: сиво кафеаваДимензии на производот: > Седалка, дијаметар: 60 см> Седалка, висина: 18 см Димензии на пакувањето:> Должина: 60 см> Широчина: 60... Прочитај повеќе

3,580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 200.339.19Нема инфорамции
Код на производ:200.339.19

Карактеристики на производот:
> Материјал: листови од банана, челик
> Боја: сиво кафеава

Димензии на производот: 
> Седалка, дијаметар: 60 см
> Седалка, висина: 18 см 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 60 см
> Широчина: 60 см
> Височина: 17 см 
Бруто тежина: 4.00 кг 
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Alseda - Табуретка

3,580 ден