OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Adde - Столица

Код на производ:  102.191.78 - Бела 902.142.85 - Црна 902.191.84 - Црвена Карактеристики на производот:  Материјал: галванизиран челик, ПВЦ Боја: бела; црна; црвена; Тестирано со: 110 kg Димензии на производот: Ширина:... Прочитај повеќе

1,160 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Црна 902.142.85

 • Црна 902.142.85
 • Бела 102.191.78
 • Црвена 902.191.84
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 902.142.85Нема инфорамции
Код на производ: 
102.191.78 - Бела
902.142.85 - Црна
902.191.84 - Црвена
Карактеристики на производот: 
 • Материјал: галванизиран челик, ПВЦ
 • Боја: бела; црна; црвена;
 • Тестирано со: 110 kg
Димензии на производот:
 • Ширина: 39 cm
 • Должина: 47 cm
 • Висина: 77 cm
 • Седиште, ширина: 39 cm
 • Седиште, длабочина: 34 cm
 • Седиште, висина: 45 cm
Димензии на пакувањето: 
 • Должина: 77 cm
 • Ширина: 50 cm
 • Висина: 8 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 2.86  kg
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.
Боја

Црна 902.142.85, Бела 102.191.78, Црвена 902.191.84

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Adde - Столица

Црна 902.142.85
Црна 902.142.85
1,160 ден