OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Bastis - Дополнителен ролер за чистење на влакна

Код на производ:301.411.26 Карактеристики на производот:> Материјал: избелена хартија, без хлор, еко материјал> Боја: белаДимензии на производот:> Должина: 11 м> Број во пакет: 4 парчиња. во сет> Вкупна должина: 44 мДимензии... Прочитај повеќе

330 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 301.411.26Нема инфорамции
Код на производ:301.411.26
Карактеристики на производот:
> Материјал: избелена хартија, без хлор, еко материјал
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 11 м
> Број во пакет: 4 парчиња. во сет
> Вкупна должина: 44 м

Димензии на пакетот:
> Должина: 20 см
> Ширина: 10 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 0,28 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Bastis - Дополнителен ролер за чистење на влакна

330 ден