OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Baren - Четка за тоалет

Код на производ:945.288.85 Карактеристики на производот:> Материјал: не'рѓосувачки челик ,цинк, позлатен со хром> Боја: сиваДимензии на производот:> Висина: 43 см> Дијаметар: 10 смДимензии на пакувањето:> Должина: 29 см> Ширина: 10 см>... Прочитај повеќе

570 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 945.288.85Нема инфорамции
Код на производ:945.288.85
Карактеристики на производот:
> Материјал: не'рѓосувачки челик ,цинк, позлатен со хром
> Боја: сива

Димензии на производот:
> Висина: 43 см
> Дијаметар: 10 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 29 см
> Ширина: 10 см
> Висина: 10 см
Бруто тежина: 0,42 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Baren - Четка за тоалет

570 ден