OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња

Код на производ:702.586.71 Карактеристики на производот:> Материјал: цврсто дрво, багрем, акрилна боја> Боја: сиво - кафеаваДимензии на производот> Ширина: 72 см> Длабочина: 3 см> Висина: 190 смДимензии на пакетот:> Должина: 100... Прочитај повеќе

2,500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 702.586.71Нема инфорамции
Код на производ:702.586.71
Карактеристики на производот:
> Материјал: цврсто дрво, багрем, акрилна боја
> Боја: сиво - кафеава

Димензии на производот
> Ширина: 72 см
> Длабочина: 3 см
> Висина: 190 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 100 см
> Ширина: 35 см
>Висина: 3 см
Бруто тежина: 4,54 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња

2,500 ден