OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea ANTILOP Навлака за перница

Код на производ:404.543.67 -белаКод на производ:804.269.28 -сино/црвена Карактеристики на производот:> Материјал: 100% полиестер> Боја: сиво - жолтоДимензии на пакетот:> Должина: 26 см> Ширина: 21 см> Висина: 2 смБруто тежина: 0,13 кг... Прочитај повеќе

610 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Сино/црвена

  • Сино/црвена
  • Бела
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 804.269.28Нема инфорамции
Код на производ:404.543.67 -бела
Код на производ:804.269.28 -сино/црвена
Карактеристики на производот:
> Материјал: 100% полиестер
> Боја: сиво - жолто

Димензии на пакетот:
> Должина: 26 см
> Ширина: 21 см
> Висина: 2 см
Бруто тежина: 0,13 кгНАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


Боја

Сино/црвена, Бела

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea ANTILOP Навлака за перница

Сино/црвена
Сино/црвена
610 ден