Iskra 5422 200 - Дигитален агломер

Дигитален агломер Искра Должина: 200мм За лесно мерење и пренос на агли од компоненти Лесен за читање на LCD дисплеј Мерење на ниво на горни и долни рабови Должина на мерки:... Прочитај повеќе

1,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2898Нема инфорамции

Дигитален агломер Искра
Должина: 200мм
За лесно мерење и пренос на агли од компоненти
Лесен за читање на LCD дисплеј
Мерење на ниво на горни и долни рабови
Должина на мерки: 0-360 Степени
Прецизност: +- 0,03 степени
Повторливост: 0.05 Степени
Алгомерот има функција (позиција) нула што овозможува хоризонтално и вертикално мерење
Таквото позиционирање дозволува мерење во секоја позиција
Обратно читање
Батерија 3V CR3032
Стабилен и разноврсен мерач

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra 5422 200 - Дигитален агломер

1,199 ден