OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-71%

Супер забавна играчка - Juicy Bomb

Ставете инка во дупката на бомбата и наполнете ја со вода Притиснете го прекинувачот за напојување на долниот десен дел од уредот. За да го отстраните воздухот од гасоводот, држете го... Прочитај повеќе

999 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Супер забавна играчка - Juicy BombНема инфорамции

Ставете инка во дупката на бомбата и наполнете ја со вода Притиснете го прекинувачот за напојување на долниот десен дел од уредот. За да го отстраните воздухот од гасоводот, држете го копчето 4 секунди.
Притиснете го копчето START за да влезете во режимот за лансирање на играта со вклучување на музика. Веднаш почнете да си ја подавате бомбата помеѓу учесниците,се додека трае музиката во позадина.
Бомбата циркулира меѓу играчите,а кога музиката ќе престане, бомбата ќе "експлодира" во рацете на еден од учесниците и ќе го распрсне со вода. Времетраењето на играта е исто, а експлозиите се случуваат во случајни раце.
За да ја стартувате играта од почеток, повторно вклучете го копчето START на "бомбардирањето".

Карактеристики:

✅ Димензии на БОМБА: 17 см х 12 см.
✅ Димензиите на пакувањето: 23 см х 17 см х 24,5 см.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Супер забавна играчка - Juicy Bomb

999 ден 299 ден