OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Детска играчка Slide ball

Уникатна и иновативна супер забавна детска играчка Slide ball што ќе донесе многу смеа и среќни моменти во Вашиот дом.

 • Во оваа играчка може да уживаат деца од 6 месеци нагоре.

Играчката е специјално дизајнирана да ја поттикне и да ја подобри моториката на Вашето бебе уште од најрана возраст, да ги усоврши и развие основните вештини за прецизност.

 • Играчката е одлична за развој на фина моторика, развој на мускулатурна група во пределот кај главата, координација око- рака и одлична сензорна игра.
 • Исто така играчката им помага да изградат познавање на боите и броевите уште од најрано детство.

Изработена е од високо квалитетни материјали, поточно високо квалитетна ABS пластика која не е токсична и е најбезбедна за користење кај најмалите генерации.

Избработена е по европски сертификати за европски стандарди и пазари.

Во пакетот добивате вкупно три мали топчиња што треба да ги внесете во отворот на врвот од играчката и тие ќе почнат да се тркалаат надолу по патеката во вид на лизгалка.

Топчињата во себе содржат тропки кои дополнително создаваат возбудливи и супер забавни моменти кај најмалите.

449 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детска играчка Slide ball

  449 ден 299 ден