OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Ракче за правење балони од сапуница - Crab bubbles

Направете го времето за капење на Вашите деца, незаборавно и забавно со помош на новото ракче за правење балони кое ќе се погрижи за забавата во бањата. Ништо не може да... Прочитај повеќе

599 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра crabbathНема инфорамции

Направете го времето за капење на Вашите деца, незаборавно и забавно со помош на новото ракче за правење балони кое ќе се погрижи за забавата во бањата.

Ништо не може да биде позабавно и поинтересно, од капење со многу балончиња во воздухот и забавни мелодии.

Од сега со помош на оваа кул ракче ќе можете да го избањате Вашето дете без притоа да имате тешкотии и проблеми, затоа што тоа ќе ужива максимално а Вие ќе ја завршите обврската за многу кратко време.

Оваа супер забавно ракче не е само машинка за правење на балончиња во воздухот, туку исто така и супер смешна и забавна играчка во која детето ќе ужива максимално.

Дизајнирана е од специјална, нетоксична ABS пластика, што овозможува квалитет и безбедност за користење кај најмалите.

  • Наполнете го садот со омилениот гел за туширање и додадете вода. Потоа вклучете го ракчето за правење балони и забавата може да почне!!
  • За моментот да биде уште позабавен и поубав, имате опција да изберете една од 12 мелодии што ги поседува сапуницата и да уживате додека Вашето малечко се забавува.
  • Супер забавната сапуница се прикачува на рамна површина во Вашата бања со помош на трите силни вшмукувачки стикери.
  • Оваа супер кул играчка е Вашата добитна карта дека детето никогаш повеќе нема да се противи кога е на ред капењето.

И како за крај Ве молиме не ја потопувајте сапуницата во вода, таа не е воопшто добар пливач !!

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ракче за правење балони од сапуница - Crab bubbles

599 ден 299 ден