OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Minnie Mouse - Детска играчка

Подгответе се за заедничка авантура со Minie Mouse on hoverboard. Оваа супер играчка вози  ховерборд, a  притоа емитирајќи прекрасна музика и интересни светлосни ефекти. Minie Mouse on hoverboard ќе ги импресионира... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра minniemouseНема инфорамции

Подгответе се за заедничка авантура со Minie Mouse on hoverboard. Оваа супер играчка вози  ховерборд, a  притоа емитирајќи прекрасна музика и интересни светлосни ефекти. Minie Mouse on hoverboard ќе ги импресионира Вашите деца.

Оваа играчка има звучни и светлосни ефекти, се врти на сите страни. Кога ќе се допре до предмет, играчката ја менува насоката на движење. Играчката е интерена и забавна за деца од најмала возраст,  но исто така е интересна и за поголемите деца кои веќе почнале да возат. Згора на сè, доаѓа со интересна и забавна музика.

Играчката Minie Mouse on hoverboard работи на батерии и ќе го забавува Вашето дете пеејќи песни интересни за децата, а притоа возејќи го својот ховерборд, правејќи и светлечки ефекти. Благодарение на Bump ‘N Go технологијата, радиусот на движење секогаш ќе и биде пред Вас.

Користи АА батерии ( батериите не се вклучени во понудата)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Minnie Mouse - Детска играчка

999 ден 399 ден