OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Меки подлоги за деца

Исклучително практични меки, коцки за под со кои може да ја обложите било која површина.  Идеални за детска соба.  Изработено од т.н. експандирана пена (ЕВА етилен-винил-ацетат), подлогите имаат одлични изолациони карактеристики, отпорни... Прочитај повеќе

399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра eva-mat-kockiНема инфорамции

Исклучително практични меки, коцки за под со кои може да ја обложите било која површина.

 Идеални за детска соба.

 Изработено од т.н. експандирана пена (ЕВА етилен-винил-ацетат), подлогите имаат одлични изолациони карактеристики, отпорни се на УВ зраци, исклучително флексибилни и трајни, водоотпорни и нетоксични.

 Исклучително лесни за одржување и чистење.

 Сетот е составен од 8 меки коцки со димензии:30х30х1 см и различни живописни дезени

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Меки подлоги за деца

399 ден