OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-88%Продадено

LOL Under Wraps

LOL Under Wraps во новата серија , од здодевната топка преминаа во модерна капсула.  Додека ја отварате капсулата LOL Under Wraps ја откривате новата мистерија – Која кукла ќе ја добиете?... Прочитај повеќе

1,650 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 86021Нема инфорамции

LOL Under Wraps во новата серија , од здодевната топка преминаа во модерна капсула.

 Додека ја отварате капсулата LOL Under Wraps ја откривате новата мистерија – Која кукла ќе ја добиете?

Навидум капсулата изгледа толку обично а внатре има прекрасна кукла!

Побрзајте да ја ослободите, распакувајте ја капсулата!!!

LOL куклите овој пат се кријат во специјална капсула...Девојчињата ќе треба да го пронајдат тајниот код за да ги ослободат LOL куклите. Неверојатната LOL капсула ги крие малите шпиунки. Преслатката LOL кукла од обичната топка  се пресели во LOL капсула. Во секоја капсула има по една LOL кукла. Серијата LOL UnderWraps е составена од 15 различни кукли. Побрзајте да ја направите Вашата колекција! Секоја кукла е облечена во специјално дизајнирана гардероба и спремна за тајна мисија. Целиот сет е изработен од високо квалитетна нетоксична пластика наменета за деца.

Штом ја распакувате капсулата и конечно дојдете до толку посакуваната кукла веднаш треба да и дадете да се напие водичка.

Во сетот добивате кукла, шишенце, капсула која може да ја користите како сталажа за куклата или како торбичка и колекционерски постер.

Напомена: Не е возможно капсулите да се бираат при нарачката, добивате капсула со кукла по случаен избор.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата